בניית דקים

בניית דקים היא עבודה לבעלי מקצוע מנוסים! במקום דק רופף וחורק מחומרים זולים אשר נועדו להחזיק זמן קצר ולא מרגישים כלל כמו דק פנו אל המקצוענים ותהנו מבניית דק איכותי ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לחומרים שמתאימים לסביבה בה אתם רוצים את הדק.

אילת פיקס מתגאה ברמת שירות, למעלה מ25 שנה של נסיון ומתן שירותים מגוונים בתחום השיפוצים, הבנייה, החשמל והאינסטלציה באילת ובערבה. לאורך כל תהליך בניית הדק ילווה אתכם בעל מקצוע מיומן מבית אילת פיקס ויספק מענה לכל שאלותיכם.

מה זה דק?

דק הוא רצפה של "אריחי עץ" השלובים אחד בשני ומספקים סביבה נעימה וגם מאפשר הגבהה של שטח לא מאוזן או יצירת חוצץ בין האדמה, רצפה ישנה, בטון וכו' ובין משטח ההליכה שלכם. בניית דק נחשבת לפופולארית בעיקר בחצרות, סביב ברכה ביתית, במרפסות, כחלק מגינה פנימית וכו'.

דק מעוצב במרחק שיחת טלפון

אם בעבר גינה מטופחת ומפנקת בה יושבים אורחים היתה חלום הוליוודי אשר ראינו בסרטים אמריקאיים הרי שהיום קל מאי פעם ליצור לכם גינה יפיפייה עם דק מושקע מסוג העץ שעושה לכם את זה. דקים הפכו לפופולאריים בעשור האחרון מכיוון שאיכות החומרים ויכולותיהם של בעלי המקצוע המציעים שירותי בניית דקים עלו. במקביל הצורך במים רבים כדי לתחזק גינה וודאי עוזרים להחלטה של לבנות דק בחצר ביתכם או לצד הבריכה בביתכם החדש.

[dashedDivider]

[highlight_grey]סוגי עצים לדק[/highlight_grey]

קיימים מספר סוגי עצים אשר עומדים לרשותכם כאשר אתם מבקשים לבנות דק חדש. עם אילת פיקס תהנו ממחירים מעולים על כל סוגי הדקים מכל סוג של עץ שתוכלו לבקש כיוון שאנו ערוכים לספק לכם את החומרים האיכותיים ביותר היישר ממחסן עצים והודות לכוח רכישה משמעותי.

 • בניית דק מעץ אורן:
  בניית דק עם עץ אורן היא אופציה פופולארית מכיוון ששימוש בעץ אורן מוזיל את עלויות הדק. בנוסף נחשב עץ האורך לעץ רך ולכן מקל את העבודה איתו. צבעו המקורי של עץ האורן (בשל תהליך חיטוי) הוא ירוק אך כמובן שניתן לבחור את הצבע המתאים לכם מפלטת צבעים ומגזרי עץ לדוגמה.
 • בניית דק מעץ טיק אפריקאי (אירוקו):
  עץ נדיר באופן יחסי אשר מגיע בגווני חום עד צהוב. עץ טיק אפריקאי נחשב לעץ איכותי ועמיד במיוחד בנזקי הזמן ואפילו אל מול מזיקים הודות לשמן מיוחד אשר נמצא בעץ באופן טבעי. דעו כי קיים לעיתים מחסור בעץ זה ויש להזמינו מראש כדי שלא לעכב את תהליך בניית הדק המיוחל.
 • בניית דק מעץ האיפאה:
  עץ האיפאה הוא עץ ברזילאי איכותי אשר נחשב לעץ קשה במיוחד ועמיד בגשמים (למרות שבאילת זה לא רלוונטי למעט בסביבת בריכה). הודות לתכונות של עץ זה הוא סובל פחות מנזקים סביבתיים כמו לדוגמה הנזקים שעושים כיסאות ישיבה אשר נגררים מכאן לשם. עץ זה נחשב לעץ יקר ולכן אידיאלי רק במקרים בהם התקציב אשר הקציתם לבניית דק מתאים לכך.
 • בניית דק סינטטי:
  לוחות של דק סינטטי עשויים משבבי עץ אשר קובצו יחדיו בעזרת דבק וחומרים מאחדים. היתרון של דק סיננטי הוא העמידות הכמעט מוחלט שלו בפני תנאי שמש, גשם, מים עם חומרים (בסביבה של בריכה). בנוסף בניית דק סינטטי מבטיח את המחיר הזול ביותר מבין האפשרויות הקיימות.

[dashedDivider]

צלצלו עכשיו למידע נוסף והזמנות

צלצלו אלינו למידע נוסף על בניית דק עם המומחים! אנו מספקים שירותי בניית דקים באילת ובערבה. בקרו בגלריה שלנו לתמונות ודוגמאות מעבודות קודמות.